اشتراک پشتنی بانک در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی

farid_osuli
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۱
123

تیم بازاریابی پشتنی بانک در کنار نماینده گان سایر بانکهای مجوز کشور در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی که با حضور شماری از شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی به میزبانی اکسپو ( مرکز نمایشگاه افغانستان ) در شهرنو کابل تدویر گردیده بود اشتراک نمودند.

در این نمایشگاه که ده ها شرکت های پرداخت الکترونیکی – بانکها و شماری از شرکت های مخابراتی در جریان 4 یوم اشتراک ورزیده بودند تیم بازاریابی پشتنی بانک با نماینده گان شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی حاضر در نمایشگاه دیدار نموده و امکانات و سهولیات موجود در مربوطات پشتنی بانک را با ایشان شریک نمودند. در ختم نمایشگاه لوح تقدیر به پاس حضور گرم نماینده گان پشتنی بانک و ایجاد روابط خوب با شرکت ها تجارتی از جانب مرکز نمایشگاه افغانستان برای نماینده گان پشتنی بانک تفویض گردید.

 

ححخح

ععهه

 

 

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۲۲ - ۱۳:۲۰
Background image

افتتاح نماینده گی جدید پشتنی بانک در ساحۀ کوتل خیرخانه مینه

پشتنی بانک متعهد به توسعۀ ساحات کاری بمنظور عرضۀ خدمات معیاری بانکداری برای همشهریان عزیز میباشد. در ادامۀ تلاش های کاری مثمر هیئات رهبری، اینبار نماینده گی جدید پشتنی بانک بعد از. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶
Background image

اشتراک پشتنی بانک در کمپاین نهال شانی

پشتنی بانک در مطابقت با فرمان جلالتمآب رئیس صاحب جمهور کشور در کمپاین ملی نهال شانی که به هماهنگی اداره محترم محیط زیست و اداره محترم شاروالی کابل آغاز گردیده است اشتراک نمود.
تیم پشتنی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۱
Background image

اشتراک پشتنی بانک در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی

تیم بازاریابی پشتنی بانک در کنار نماینده گان سایر بانکهای مجوز کشور در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی که با حضور شماری از شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی به میزبانی اکسپو ( مرکز. . .

BACK TO NEWS