اشتراک پشتنی بانک در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی

farid_osuli
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۱
123

تیم بازاریابی پشتنی بانک در کنار نماینده گان سایر بانکهای مجوز کشور در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی که با حضور شماری از شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی به میزبانی اکسپو ( مرکز نمایشگاه افغانستان ) در شهرنو کابل تدویر گردیده بود اشتراک نمودند.

در این نمایشگاه که ده ها شرکت های پرداخت الکترونیکی – بانکها و شماری از شرکت های مخابراتی در جریان 4 یوم اشتراک ورزیده بودند تیم بازاریابی پشتنی بانک با نماینده گان شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی حاضر در نمایشگاه دیدار نموده و امکانات و سهولیات موجود در مربوطات پشتنی بانک را با ایشان شریک نمودند. در ختم نمایشگاه لوح تقدیر به پاس حضور گرم نماینده گان پشتنی بانک و ایجاد روابط خوب با شرکت ها تجارتی از جانب مرکز نمایشگاه افغانستان برای نماینده گان پشتنی بانک تفویض گردید.

 

ححخح

ععهه

 

 

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹ - ۹:۱
Background image

اشتراک پشتنی بانک در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی

تیم بازاریابی پشتنی بانک در کنار نماینده گان سایر بانکهای مجوز کشور در دومین نمایشگاه پرداخت الکترونیکی که با حضور شماری از شرکت های تجارتی و خدمات مخابراتی به میزبانی اکسپو ( مرکز. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳ - ۱۴:۴۴
Background image

رئیس شورای اجتماعی محافظت از ورثۀ شهدا و قشر آسیب دیده گان افغانستان طی یک محفل ویژه از محترم احمد جاوید وفا رئیس پشتنی بانک تقدیر نمودند

این نهاد اجتماعی تلاش های هیئت رهبری پشتنی بانک را در راستای مدیریت خوب ، ایجاد سیستم مجهز بانکداری و ایجاد سایر سهولت های بانکی برای مشتریان ستوده با تفویض تقدیر نامه و یک ثوب چپن از. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۰ - ۹:۳۰
Background image

خبرخوش برای مشتریان محترم پشتنی بانک

در مطابقت با تعهد پشتنی بانک جهت ایجاد تسهیلات و عرضۀ خدمات معیاری اینبار با تحکیم روابط بانکی با یکی از بزرگترین بانکهای معامله دار خارجی اکنون پشتنی بانک قادر به پذیرش فرمایشات. . .

BACK TO NEWS